Novinky

Pepo, děkujeme za vše

18.12.2017 19:03

 

   Ve čtvrtek 14. 12.2017 se v klubovně SA Jičín uskutečnila schůze výkonného výboru SKP Judo Jičín z.s..

          Jedním z bodů programu bylo odstoupení z funkce předsedy klubu Josefa Letošníka. Josef Letošník působil v této funkci s drobnou odmlkou téměř 40 let. Souběžně s touto funkcí působil rovněž 42 let jako hlavní trenér jičínského klubu. Za toto období vychoval celou řadu reprezentantů ČR, kteří se zúčastnili vrcholných soutěží, včetně MS a ME. Dlouhá léta působil také v různých funkcích Českého svazu juda (sportovní ředitel, ústřední trenér, trenér RD). Jeho sportovní odbornost, ale i lidské kvality, neunikly ani vedení ČSJu, který si jej později zvolil za svého předsedu. V současné době vykonává funkci čestného předsedy Českého svazu juda. O jeho významu pro české judo svědčí i skutečnost, že jej na nedávném republikovém šampionátu starších žáků v Jičíně přišel osobně pozdravit nejlepší český judista historie, olympijský vítěz Lukáš Krpálek!

  Za jeho dlouholetou práci v jičínském klubu mu za všechny jičínské příznivce juda poděkoval nově zvolený místopředseda klubu Petr Košek, popřál mu mnoho zdraví a elánu do dalších let a zároveň mu nabídl funkci čestného předsedy klubu! Pepa tuto funkci rád přijal. Do funkce předsedy SKP Judo Jičín byl zvolen jeho syn Milan Letošník.

           Olympijský vítěz Lukáš Krpálek na návštěvě u Pepy Letošníka

50. ročník Velké ceny Jičína judistů

05.06.2017 20:58

 

         První červnovou sobotu hostil jičínský sportovní areál jubilejní 50. ročník Velké ceny Jičína v judu mužů a žen. Soutěž proběhla jako součást seriálu Českého poháru. Na startu se kromě českých závodníků v čele s olympionikem Jaromírem Musilem objevili i borci z Gwardie Wroclav, Slavie Bratislava a Slavie Trnava.

Na úvod přivítal účastníky soutěže starosta města Jičína JUDr. Jan Malý a slavnostně soutěž zahájil předseda Českého svazu juda Mgr. Jiří Dolejš. Oba pak společně ocenili pamětními listy nejúspěšnější jičínské judisty s historicky nejvyšším počtem vítězství (J. Hubálovský – 8 vítězství, M. Letošník – 6 vítězství, P. Řezníček a R. Kyzivát – 5 vítězství, R. Chynoranský a M. Vaníček – 3 vítězství). Poté převzali JUDr. Jan Malý, Mgr. Jiří Dolejš, sportovní ředitel soutěže Ing. Pavel Cermánek, dlouholetý předseda Krajského svazu juda Královéhradeckého kraje MUDr. Petr Martínek a  místopředseda Unie sportu Jičínska František Rychna z rukou místopředsedy SKP Judo Jičín Bc. Milana Letošníka pamětní listy při příležitosti konání jubilejního 50. ročníku VC Jičína. Zajímavostí z historie VC je skutečnost, že po celých 50 let vykonával funkci ředitele soutěže čestný předseda Českého svazu juda pan Josef Letošník, který se bohužel nemohl 50. ročníku zúčastnit ze zdravotních důvodů.

Z jičínských nadějí se na tatami představili v kategorii do 81 kg Michal Vaníček a v kategorii do 100 kg Tomáš Knotek.

V nejkvalitněji obsazené hmotnostní kategorii do 81 kg potvrdil roli velkého favorita olympionik Jaromí Musil z TJ Sokol Praha Vršovice, který ve finalovém utkání porazil současného nejlepšího jičínského judistu Michala Vaníčka, který po kvalitním výkonu obsadil pěkné 2. místo.

V hmotnostní kategorii do 100 kg se představil domácí Tomáš Knotek, který nenašel v obou utkáních přemožitele a zaslouženě tak zvítězil.

Výsledková listina:

     - 60 kg: 1. Černý M. SKP Judo N.Bydžov, 2. Bejček J. Judo Radvanice,

-       66 kg: 1. Zanko R. Gwardia Wroclaw, 2. Klíma M. Judoclub Plzeň, 3. Zavadil. J. TJ Sokol Praha Vršovice a Reiniš K. Judoclub Liberec,

-       73 kg: 1.Černý V. USK Praha, 2. Pikora J. SKP Benešov, 3. Kahánek A. Judo Závišice a Štrait F. Sokol Hr. Králové,

-       81 kg: 1. Musil J. Sokol Praha Vršovice, 2. Vaníček M. SKP Judo Jičín, 3. Voňavka R. USK Praha a Kisielewicz A. Gwardia Wroclaw,

-       90 kg: 1. Turek J. USK Praha, 2. Kovačovič V. Judo Academy Praha, 3. Macháček J. Sokol Hr. Králové,

-       100 kg: 1. Knotek T. SKP Judo Jičín, 2. Knápek R. USK Praha, 3. Kříž L. TSC Turnov,

+ 100 kg: 1. Steklý M. JK DDM Chlumec n/C, 2. Szakacz A. Slavia Trnava, 3. Staněk J. TJ Auto Škoda Ml. Boleslav.      

 

Velká cena Jičína

21.05.2017 13:00

V sobotu 3. 6. 2017 se v Jičíně uskuteční již 50. ročník Velké ceny Jičína. 

Tak jako v jiných letech, tak i v tom letošním se jedná o soutěž s mezinárodní účastí. Účast již 

potvrdila Dukla Banská Bystrica, Slavia Trnava a AZS Opole. 

Všeobecná ustanovení:

1. Pořadatel: SKP JUDO Jičín 

2. Datum konání: 3.6.2017 

3. Místo konání: Sportovní areál Jičín 

4. Ředitel soutěže: Josef Letošník, Kosmonautů 833, 506 01, Jičín, tel.: 723 866 413, e-mail: letosnik.judojicin@tiscali.cz

 

Časový pořad: 8:30 - 9:30 hodin - prezentace, vážení

                        9:30 – 10:30 hodin - losování 

                       10:30 hodin - zahájení soutěže

 

Krátce z historie

V roce 1968, kdy jičínské judo slavilo 15 let své existence, se rozhodlo vedení klubu uspořádat celostátní turnaj mužů. Soutěž prošla různými vývojovými fázemi. Nejprve 3-členná družstva, poté soutěž jednotlivců ve 3 vahách, až po dnešní podobu.

Motivem k pořádání soutěže byla stoupající výkonnost jičínských judistů, ale i snaha o propagaci našeho sportu a města Jičín. Chtěli jsme do Jičína pozvat nejlepší judisty Československa, přiblížit judo jičínské veřejnosti a propagovat judo mezi mládeži. Je možné, že se nám to podařilo, protože Velká cena Jičína se stala soutěží, která má již stálé místo a respekt v programu celostátních soutěží a je vyhledávána nejen kvalitními závodníky České republiky, ale i zahraničními. V Jičíně startovali již medailisté z OH, MS, ME a dalších významných turnajů. Je potěšitelné, že v tak kvalitní konkurenci se dokázali výrazně prosadit i domácí borci. Díky častým televizním přenosům je Velká cena Jičína zapsána do povědomí nejen jičínské a české veřejnosti, ale i v zahraničí. Posledních pět ročníku je zařazeno do seriálu Českého poháru a na startu se objevují i ženy.

 

Letošní jubilejní 50. ročník Velké ceny Jičína slibuje znovu vysokou sportovní kvalitu.

 

Zajímavosti

 

- v uplynulých 49 ročnících bylo na startu 5 531 závodníků z 25 zahraničních klubů.

 

* kromě závodníků Československa a České republiky se na startu objevila někdy i opakovaně tato zahraniční družstva: AZS Varšava, AZS Vroclav, Rotation Berlin, Humboldtova universita Berlin, HSG Karl-Marx Stadt,, Dynamo Plauen, HSG Rostock, Hajime Alkmaar, Judoclub Ženeva, DOJO Montauban, Judoclub Torino, Slávia STV Bratislava, Raika Strasswalchen, Judoclub Salzburg, UJZ Mühlwiertel, Luftfahrt Berlin, SW Galnaukirchen, TG Höchburg, PSW Hamburg, BJC Braunschweig, Masaru , Attnang, Slávie Trnava, Judoclub Poprad, Gwardia Wroclaw a Dukla Banská Bystrica.

 

* první přímý přenos Československé televize se uskutečnil v roce 1972. Celkem bylo uspořádáno pět přenosů přímých, desetkrát byl pořízen více než 30 minutový záznam a velmi často byl program VC Jičína zařazen do televizního zpravodajství.

- osmý ročník 29.11.1975 byl pozoruhodný tím, že při příležitosti Velké ceny

Jičína byl slavnostně otevřen sportovní areál v Jičíně.

- v listině vítězů je zapsáno 178 jmen, z nichž někteří zvítězili i vícekrát

- funkci ředitele soutěže vykonával po celých 50 let Josef Letošník

 

 

Nejúspěšnější závodníci

 

1. HUBÁLOVSKÝ Jiří Jičín 8 vítězství

 

2. LETOŠNÍK Milan Jičín 6 vítězství

 

3. ŘEZNÍČEK Pavel Jičín 5 vítězství

KYZIVÁT Radek Jičín dtto

 

5. BIELAWSKI Zbygniew Vroclav 3 vítězství

CHYNORANSKÝ Roman Jičín dtto

BROŽEK Jiří Jablonec dtto

CIBULKA Tomáš USK Praha dtto

VANÍČEK Michal Jičín dtto

 

8. JÁKL Petr st. VŠ Praha 2 vítězství

TUMA Stanislav Dukla B. Bystrica dtto

KOŠŤÁL Petr Sp. Hradec Králové dtto

LAUER Jaromír VŠ Praha dtto

BERG Jiří NH Ostrava dtto

ŠEFL Vilém Sparta Praha dtto

SOSNA Jiří VŠ Praha dtto

FURÁK Ivan VŠ Praha dtto

VOTRUBA Vítězslav VŠ Praha dtto

LUPPI Remo SKJ České Budejovice dtto

 

 

 

Ostatní vítězové - závodníci z Jičína:

 

2 vítězství - ŠINDELÁŘ Lubomír 1 vítězství - ELIS František

VYČÍTAL Jan, POPELÁK Petr

URBAN Ladislav

TOKARĆÍK Milan

ŠANDA Jiří

KNOTEK Tomáš

 

Velká cena Jičína 2017.pdf (502279)

 

 

 

 

 

Tomáš Kulhánek vybojoval stříbro na MT v Budapešti

21.05.2017 12:54

 

Dvě jičínské judistické naděje měli tu čest reprezentovat výběr královéhradeckého kraje na Mezinárodním turnaji staršího žactva v Budapešti.

V maďarské metropoli se představili v kategorii do 42 kg Zdeněk Venclů a v kategorii do 81 kg Tomáš Kulhánek.

V konkurenci 20 států a mnoha regionálních vý běrů se jičínští judisté neztratili. Tomáš Kulhánek vybojoval vynikající 2. místo a Zdeněk Venclů obsadil solidní 9. místo. Tomáš našel přemožitele až ve finále, Zdeněk svému soupeři podlehl až v golden scoore. 

Krajský úřad uděloval Zlatou korunu

21.05.2017 12:47


  Krajský úřad udělil na konci dubna Zlatou korunu Jaroslavu Hyvlovi při příležitosti dovršení 
věku 70 let. Dle vyjádření Jarky Hyvla, se jednalo o velmi zdařilou akci, která se mu velmi
líbila a byl potěšen z pocty, které se mu dostalo Jaroslav Hyvl je trenérem nejmladších
judistických nadějí více než 30 let, byl spolupořadatelem letních táborů pro děti, byl členem
výboru po dobu 30 let a stále je pořadatelem soutěží v Jičíně.

Judo: Nevydařená premiéra v extralize

02.05.2017 21:22

 

Jičín. Ve čtvrtek 27.04.2017 zahájili jičínští judisté po více jak 12 letech extraligovou soutěž ročníku 2017 na domácím tatami.

Domácí se utkali formou dvojzápasu s vysoce favorizovaným celkem Judoclubu Liberec.

Jičínský celek se představil v následujícím sestavě. V kategorii do 66 kg nastoupil juniorský reprezentant ČR Michal Černý, do 73 kg Matěj Sedmidubský, do 81 kg Michal Vaníček, do 90 kg Petr Matějka a nad 90 kg slovenský reprezentant Matej Hajas. Připraveni nastoupit byli Tomáš Vaníček, Matyáš Rejchrt a Miloš Steklý.

V libereckém celku se představili 3 účastníci z uplynulého víkendového ME ve Varšavě do 66 kg David Pulkrábek, do 90 kg slovenský reprezentant Peter Žilka a nad 90 kg polský reprezentant Kamil Grabowski. V jejich celku dále startovali do 73 kg bývalý vynikající reprezentant ČR David Dubský a do 81 kg Mohammad Jamshsid Mistr světa 2015 v jiu jitsu.

 

SKP JUDO Jičín – Judoclub Liberec  1:4
V kategorii do 66 kg držel do poloviny utkání naděje domácích na vítězství junior Michal Černý, když jeho soupeř Pulkrábek byl napomínán za pasivní způsob boje. Poté se však projevila zkušenost libereckého borce a technikou seoi nage získal vysoké vedení a v utkání zvítězil.

V kategorii do 73 kg se utkal Matěj Sedmidubský s Davidem Dubským. Zkušený liberecký judista v utkání zvítězil nádherně provedenou technikou uchi mata před časovým limitem.

Za stavu 0 : 2 nastoupil k utkání v kategorii do 81 kg v současné době nejlepší jičínský judista Michal Vaníček. Michal podal vynikající výkon, v polovině utkání bodoval technikou seoi nage a v jeho závěru bylo utkání ukončeno pro pasivní způsob boje libereckého judisty. Michal tak zvrátil nepříznivý průběh utkání a upravil stav na 1 : 2 pro hosty.

Poté si na tatami odbyl extraligovou premiéru v kategorii do 90 kg Petr Matějka. Petr za normálních okolností startuje v hmotnostní kategorii do 81 kg. V utkání se brzy projevila zkušenost, ale zejména vyšší tělesná hmotnost slovenského reprezentanta Žilky, který zvítězil technikou uchi mata a upravil tak stav na 1 : 3 pro liberecký celek.

V nejtěžší hmotnostní kategorii se v boji utkali za domácí celek slovenský reprezentant Matej Hajas a polský reprezentant Kamil Grabowski. I v tomto utkání se na jeho průběhu projevila o více jak 30 kg vyšší tělesná hmotnost libereckého borce, který v utkání zvítězil v boji na zemi a upravil tak stav na konečných 1 : 4 pro favorizované hosty.

 

V rámci doprovodného programu se utkala 5členná družstva starších žáků domácích a libereckých judistů. Za domácí bojovali Zdeněk Venclů, Miroslav Kovanda, Patrik Svoboda, Jan Cogan a Tomáš Kulhánek.  I v tomto utkání byli šťastnější hosté, kteří zvítězili 3 : 2, když za domácí bodovali Venclů a Kulhánek.

 

Opakované utkání jičínského a libereckého celku mělo téměř totožný průběh a i v tomto utkání hosté zvítězili v poměru 4 : 1, když za domácí bodoval pouze Michal Vaníček.

 

Extraligová premiéra tedy nedopadla pro domácí celek podle představ, ale je třeba vzít na vědomí skutečnost, že liberecký celek je složen výhradně z vynikajících domácích  a zahraničních judistů. Je to Mistr EXL 2015 a v loňském ročníku obsadil 3. místo.

Jičínští se 18.06.2017 utkají v dalším kole rovněž na domácím tatami s celkem Judoclubu Baník Ostrava.                                

Zahájení extraligy na domácím tatami

19.04.2017 18:45

 

 

              Judisté zahajují extraligu na domácím tatami, když původní pořadatel Judoclub Liberec se pořadatelství zřekl ve prospěch Jičína. Ve dvojutkání se tedy SKP JUDO Jičín střetne s mistrem ČR 2015 JC Liberec, který je jasným favoritem. Utkání se koná ve čtvrtek 27.4. 2017 od 19 hodin ve sportovním areálu.

V extralize mohou startovat 2 cizinci, čehož Liberec vždy využívá, za Jičín nastoupí reprezentant Slovenska Hajasz, další hostování bohužel pro první kolo nevyšlo. Oporou Jičína kromě Hajasze budou bratři Vaníčkové, Černý, Sedmidubský, Matějka a další.

Judisté zvou příznivce juda ve čtvrtek 27. 4. 2017 

v 19 hodin do sportovního areálu.

Judisté vybojovali postup do extraligy

05.12.2016 21:56

První prosincovou sobotu se v tělocvičně SA Jičín uskutečnilo barážové kolo o postup či udržení se v extralize. Domácí judisté si právo účasti vybojovali 2. místem v ligovém ročníku 2016. Spolu s domácími se na tatami představili vítěz prvoligového ročníku 2016 Judoclub Plzeň, dále TJ Sokol Mohelnice a SJ Litoměřice, celky které se v extraligovém ročníku 2016 umístily na sestupových příčkách.

Extraligová soutěž je oproti prvoligové soutěži upravena počtem startujících v týmu. Nestartují v něm borci hmotnostních kategorií do 60 kg a do 100 kg, a tak tým namísto tradičních 7 startujících čítá pouhých 5 závodníků. 

Domácí borci byli citelně oslabeni v hmotnostní kategorii do 66 kg, když pro zranění nemohl startovat Tomáš Vaníček (v ligovém ročníku 2016 nepoznal hořkost porážky) a pro účast juniorského reprezentačního výběru na soustředění v Japonsku nestartoval ani hostující  Tomáš Binhak. Domácí celek byl na poslední chvíli posílen o bývalého juniorského reprezentanta Michala Tománka v kategorii do 66 kg a Matěje Sedmidubského v kategorii do 73 kg (oba hostující z USK Praha).

Dále se v jičínském celku představili do 81 kg Michal Vaníček, do 90 kg Petr Matějka a v kategorii nad 90 kg Miloš Steklý, Tomáš Knotek a Matyáš Rejchrt. V kategorii do 73 kg byl připraven naskočit v případě potřeby Josef Hruša.

 

TJ Sokol Mohelnice - SKP Judo Jičín   2 : 3

V utkáních zvítězili Sedmidubský, M. Vaníček a Steklý, dále nastoupili Tománek a Matějka. 

Celek Sokola Mohelnice byl složen výhradně z borců USK Praha. V na úvod dramatickém utkání bylo cenné zejména vítězství Sedmidubského nad juniorským reprezentantem Černým. M. Vaníček zvítězil nad bývalým reprezentantem Veselým krásnou technikou seoi nage a za stavu 2 : 2 rozhodl o vítězství domácího celku přesvědčivě Miloš Steklý. 

 

SJ Litoměřice - SKP Judo Jičín 3 : 2

V utkáních zvítězili Tománek a Matějka, dále nastoupili Sedmidubský, Vaníček a Knotek.

Utkání začalo pro domácí celek překvapivým vítězstvím Tománka nad juniorským reprezentantem Buriánkem. Poté si slabší chvilku vybrali M. Sedmidubský a M. Vaníček. Matěj „upadl“ papírově slabšímu soupeři. Michal se v samotném závěru utkání, kdy doslova "visel" ve vzduchu trest za pasivní způsob boje pro Pokorného, nechal zaskočit soupeřovým kontrachvatem a podlehl mnohonásobnému mistru ČR před časovým limitem. 

Poté přesvědčivě zvítězil Matějka nad bývalým reprezentantem Lorencem a za stavu 2 : 2 nastoupil proti o 30 kg těžšímu soupeři Tomáš Knotek. Tomášovi se nepodařilo soupeře překvapit a v boji podlehl. 

 

V této chvíli se vidina postupu do EXL  citelně vzdalovala, neboť domácí celek čekal v posledním utkání vítěz ligového ročníku 2016 Judoclub Plzeň, kterého jičínští v podzimní části ani jednou nedokázali porazit.

 

Judoclub Plzeň - SKP Judo Jičín 2 : 3

V utkáních zvítězili  Sedmidubský, Vaníček a Rejchrt, dále nastoupili Tománek a Matějka.

Dle očekávání bodovali Sedmidubský a Vaníček. Solidní výkon podal i Matějka, který do poslední chvíle vzdoroval favorizovanému Dědečkovi, ale zvítězit nedokázal.

Za stavu 2 : 2 nastoupil za domácí celek junior Matyáš Rejchrt proti plzeňskému Knápkovi, kterého ještě nikdy nedokázal porazit. V dramatickém utkání měl blíže k vítězství domácí Rejchrt, který byl v závěru utkání aktivnější a bylo jen otázkou času, kdy bude jeho soupeř napomínán za pasívní způsob boje. Utkání však zcela nečekaně rozhodla smolná chvilka plzeňského borce, který 10 sec před koncem utkání vzdal zápas pro svalové zranění. 

 

V tento moment nastala kuriózní situace, když 3 celky v baráži získali po 2 vítězstvích a rozhodovaly tak pomocné body. V těchto měli shodný počet bodů celky SJ Litoměřice a SKP Judo Jičín. V extraligovém ročníku 2017 se tak neobjeví celek TJ Sokola Mohelnice, který měl pomocných bodů z těchto 3 celků nejméně. O vítězství SJ Litoměřice v barážovém kole rozhodl vzájemný zápas s domácím celkem, ve kterém byli litoměřičtí borci úspěšnější.

 

            Pořadí barážového kola:

1.      SJ Litoměřice                4          8/800

2.      SKP Judo Jičín            4          8/800

3.      TJ Sokol Mohelnice       4          8/413

4.      Judoclub Plzeň             0          6/51

 

V ligovém ročníku 2016 patřili k největším oporám bratři Vaníčkové, junior Tomáš Binhak, Petr Matějka a Miloš Steklý. Solidními výkony se presentovali Matyáš Rejchrt, Josef Hruša, Jakub Zachoval a Tomáš Knotek.

Domácím judistům se tak po dlouhých 12 letech podařil návrat do nejvyšší domácí klubové soutěže.                                                                                                  

Přebor České republiky starších žáků a žákyň

26.10.2016 21:37

 

V sobotu se utkalo o titul Přeborníka České republiky staršího žactva celkem 148 starších žáků a 79 starších žákyň v 18 váhových kategoriích. Za skvělou organizaci patří díky pořadateli SKP Judo Jičín. Vítězům gratulujeme!

 

LISTINA PŘEBORNÍKŮ:

STARŠÍ ŽÁCI
-34 kg    CERMAN, David    TSC Turnov
-38 kg    POULA, Patrik    Sokol Jihlava
-42 kg    TYCAR Štěpán - 1. Judo Club Baník Ostrava
-46 kg    BAREŠ Pavel - JK Kladno
-50 kg    WALDSBERGER Tomáš - Judo Sk Královo Pole Brno
-55 kg    KORDULA Daniel - Slezan Opava
-60 kg    JANEČKA Tomáš - Tori Judo Brno
-66 kg    VOSÁHLO Adam - Baník Karviná
-73 kg    IVANKA Filip - Judoclub Liberec
+73 kg    KOMÍN Vladimír - Bushi - klub Kodokan Judo Třešť

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
-36 kg    FIŠEROVÁ Adéla - Pro Sport Teplice
-40 kg    BODNÁROVÁ Tereza - Judo Příbram
-44 kg    POLNICKÁ, Anna Marie - Univerzitní Sportovní Klub Praha
-48 kg    PRUSENOVSKÁ Markéta - Sokol Uherský Brod
-52 kg    ZÁRYBNICKÁ Julie - TSC Turnov
-57 kg    HAVLÍČKOVÁ Sabina - Judo Sk Královo Pole Brno
-63 kg    VOLFOVÁ Klára - TSC Turnov
+63 kg    MUSILOVÁ Lucie - Judo České Budějovice

 

 

Poděkování

24.10.2016 18:02

Děkuji všem, kteří jste se podíleli na uskutečnění Přeboru ČR st. žáků dne 22.10.2016 ve velké hale sporovního areálu v Jičíně.

Děkuji všem kolegům trenérům, závodníkům, rodičům a rodinným příslušníkům, zdravotníkům, všem, kteří jste se jakkoli podíleli na zdárném průběhu a organizaci soutěže.

Rovněž děkuji svému otci a předsedovi klubu v jedné osobě, bez jehož systematického a pečlivého „dohledu a pokynů“ bychom se tyto akce nenaučili organizovat na podobně kvalitní úrovni!

Milan Letošník

místopředseda klubu

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Novinky

Mirek Kratochvíl vybojoval bronz na VC Hradce Králové

10.03.2020 23:09
  Dne 7.03.2020 se ve sportovní hale Třebeš v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník Velké ceny DDM Hradce Králové v judu pro kategorie U 11, 13, 15 a U 18 dorostenky. Na královéhradecké tatami se představilo i několik jičínských nadějí. Nejlépe se dařilo v kategorii U 11 do 42 kg Mirku...

Vydařený víkend nejmladších nadějí

11.02.2020 19:41
         Uplynulý víkend se i přes probíhající pololetní prázdniny zúčastnily dvě skupinky jičínských žáčků  dvou různých sportovních soutěží. V sobotu se v liberecké sportovní hale uskutečnila soutěž pro nejmladší judisty v kategoriích U 9, 11 a 13, držitele max 5....

Tadeáš Čeřovský získal bronz na USK CUPU

09.02.2020 07:09
      Uplynulou sobotu se v pražské sportovní hale Folimance uskutečnilo úvodní kolo serálu Českého poháru – USK CUP v kategorii seniorů. Na pražském tatami se kromě judistů z ČR představili i borci z Rakouska a Slovenska, mezi nimi i trojlístek jičínských judistů. Nejvíce se na úvod...

VOJTA JEŽEK ZLATÝ V KOLÍNĚ

07.12.2019 22:13
       V sobotu 7. prosince se konalo 6. kolo 32. ročníku Polabské ligy judo v Kolíně. Na turnaj přijelo 37 oddílů a celková účast byla 318 závodníků. Jičínský oddíl měl na turnaji dva zástupce. Matěj Dolanský v kategorii U11 do 38 kg obsadil ve skupině čtrnácti...

Medaile mladých judistů z Vánočního poháru

02.12.2019 20:47
  Poslední listopadovou sobotu se v semilské sportovní hale uskutečnil 28. ročník Vánočního turnaje - Memoriálu Věry Pelantové. Na semilském tatami se představili i nejmladší judisté SKP Judo Jičín, z.s., a to v kategoriích U 9, U 11, U 13 a U 16. V kategorii U 9 se nejvíce dařilo Evelíně...

MATĚJ DOLANSKÝ ZÍSKAL V KOLÍNĚ ZLATOU MEDAILI

24.11.2019 22:01
    V sobotu 16. listopadu se oddíl SKP Judo Jičín zúčastnil 5. kola 32. ročníku Polabské ligy judo v Kolíně. Na turnaji bylo 48 oddílů a celkový počet účastníků byl 431. Jičínští žáci vybojovali 1 zlatou, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile. Nejlepší...

4. kolo Samurajské katany

12.11.2019 21:18
         Uplynulý víkend se ve Sportovní hale míčových sportů v Liberci představilo na 460 judistických nadějí z 28. oddílů juda v kategoriích U9, U11, U13 a U15. Závodů se také zúčastnil náš oddíl SKP Judo Jičín z.s. V kategorii U 9 (do 9 let) se na libereckém tatami...

František Egrt 7. na Přeboru ČR

22.10.2019 16:42
  Uplynulý víkend přivítala Sportovní hala U Stadionu v Mladé Boleslavi nejlepší judistické naděje v kategoriích mladších a starších žáků z České republiky, kteří si právo účasti vybojovali na základě výsledků v seriálu Českého poháru a umístění na krajském přeboru. Z jičíňáků se na...

Cenné kovy jičínských nadějí ze Samurajské katany

14.10.2019 19:54
   Uplynulý víkend přivítala sportovní hala TSC Turnov nejmladší judistické naděje na 3. kole Samurajské katany. V sobotu se na turnovském tatami představili žáčci v kategoriích do 9 a 11 let, v neděli pak ml. žáci do 13 a st. žáci do 15 let. V kategorii do 11 let se mezi nejmladšími...

Kompletní medailová sbírka jičínských nadějí

30.09.2019 22:02
         Uplynulou sobotu se v tělocvičně SA Jičín uskutečnil Krajský přebor Královéhradeckého kraje v kategorii mladšího a staršího žactva. Na jičínském tatami se představila necelá stovka mladých nadějí, včetně 10 domácích judistů. V hmotnostní kategorii do 55 kg st. žáků...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>