Smuteční oznámení

17.01.2019 21:41

 
Dne 16.01.2019 zemřel náhle dlouholetý člen našeho oddílu Rudolf Pokorný. Ruda byl výborný judista, své úspěchy sbíral zejména v mládežnických kategoriích. Základní vojenskou službu absolvoval v Dukle Banská Bystrica, kam byli povoláváni borci s vysokou výkonností! Byl dlouholetým úspěšným členem našeho extraligového družstva.
Všem nám odešel výborný kamarád!    

Archiv článků    

Chyno přepral padesátku

 

 

    V době největších úspěchů jičínských  judistů v kategoriích dorostu,  juniorů i mužů měl Jičín vynikající závodníky, kteří přicházeli v určitých časových vlnách. První  byly legendární  ročníky 1948 a 49. Výborné byly i ročníky 1955-56. Tito judisté letos dosáhnou na šedesátku. Jsou to Milan Plíšek, Václav Kozák, Jiří Jedlička, Jaroslav Slanina, Jiří Daníček a o něco mladší Jan Sumerák,  Zdeněk  Pokorný a další .

   Potom byly velice silné ročníky 1963, 1965 a 1967. Dalším jubilujícím ročníkem jsou závodníci narození v roce 1965, kteří se právě letos dožívají padesátky. Ač se to zdá neuvěřitelné vynikající závodníci a stále ještě mladíci Roman Chynoranský, který obsadil mimo jiné 5 místo na ME a byl 6x mistrem republiky v kategorii mužů, dále Ing Tomáš Melíšek a Jan Vyčítal oba získali 4x  medaile na mistrovství republiky, výborných výsledků dosahovali i Josef Kracík, Libor Lhota a Václav Malát, kteří se dožívají tohoto zralého věku. Patřil mezi ně i Petr Sýkora, který bohužel již 4 roky mezi námi není.  

   V pátek 6.11. slaví padesátku Roman Chynoranský.  Romane vše nejlepší do dalších let a díky za Tvé výsledky na tatami.

  

 

 

 

                                                                                                                                                          Josef Letošník