Krejčík získal bronz

15.03.2016 19:40

V Hranicích se konalo Mistrovství ČR juniorů judo. Ve váze do 100 kg startoval Jakub Krejčík SKP JUDO Jičín, který obhajoval titul mistra ČR. Byl nasazen jako jednička  a tak měl v prvním kole výhodu volného losu,  Ve druhém kole se střetl s Hyvnarem Orel Závěšice, ale dopustil se chyby a prohrál na držení. Znamenalo to že titul již neobhájí. Přesto měl ještě možnost medaili získat v opravách, kde za 30 sekund po- razil ligového závodníka Baníku Ostrava Rašku, kterého hodil na wazaari a udržel. V boji o bronz zvítězil také před časovým limitem, když porazil Dubovyka z Jablonce n/N na škrcení. Jakub tedy titul neobhájil, ale medaili přivezl a prokázal, že v junio- rech patří stále v ČR k nejlepším. V kategorii juniorů to bylo jeho poslední mistrovství ČR a věřme, že se mu bude dařit i v kategorii do 23 let.