3 zlata a 1 bronz z Regionálního poháru

18.06.2018 17:42

V sobotu dne 16.06.2018 se ve sportovní hale 3. května v Semilech uskutečnilo závěrečné kolo Regionálního poháru mladšího a staršího žactva. Soutěž byla uzavřena pro žáky Královéhradeckého, Libereckého a Pardubického kraje.

Na semilském tatami se představilo  8 jičínských nadějí.

V kategorii ml. žáků se nejvíce dařilo Vašku Bílkovi do 30 kg a Martinu Plecháčovi do 50 kg, kteří ve svých hmotnostních kategoriích nenašli přemožitele a zaslouženě zvítězili.

Krůček od bronzu zůstali v kategorii ml. žákyň do 40 kg Kateřina Kratochvílová a Adéla Rančáková a shodně obsadily dělené 5. místo, stejně jako František Ptáček v kategorii ml. žáků do 34 kg.

V jedné z nejpočetněji obsazené hmotnostní kategorii ml. žáků do 38 kg obsadil Vojta Ježek 7. místo.

V kategorii starších žáků do 46 kg zvítězil s přehledem František Egrt a Martin Ptáček v téže kategorii získal bronz.

Mimo soutěž proběhlo přátelské utkání nejmladších judistických nadějí SKP Judo Jičín z.s. a domácím klubem Seddma Semily.