1. ročník Podzimního poháru v rámci oslav JUDO WORLD DAY

03.11.2021 15:55

Kompletní medailová sbírka nejmladších judistů

Poslední říjnovou sobotu se ve sportovní hale TSC Turnov uskutečnil 1. ročník Podzimního poháru v rámci oslav JUDO WORLD DAY pro kategorie U11, U13 a U15. Tato soutěž byla pro většinu zúčastněných přípravou na Přebor ČR pro kategorie U13 a U15, který se uskuteční ve dnech 6. a  7.11.2021 v Jablonci n/N.

Na turnovském tatami se představilo i 10 jičínských nadějí.

V kategorii U11 do 36,4 kg se nejvíce dařilo Evelíně Lemmerové, která získala stříbrnou medaili, ve stejné hmotnostní kategorii skončil Kryštof Lánský čtvrtý. Ve stejné věkové kategorii do 52 kg obsadila Marie Tlapáková 3. místo.

V kategorii U 13 do 42 kg zvítězil Jan Egrt. V kategorii do 48kg skončil Jan Jakeš čtvrtý.

V kategorii U15 ve svých hmotnostních kategoriích zvítězili do 46kg Tomáš Ort, do 50 kg Štěpán Lánský a do 55 kg Vojta Ježek. V kategorii do 57kg skončila Kateřina Kratochvílová třetí. Na 4. místě se umístil Kryštof Neuwirth v kategorii do 50 kg.