Informace členům oddílu a rodičům žáků

12.05.2024 21:22

Vážení členové oddílu, rodiče!

S politováním vám oznamujeme, že psychicky narušený člen našeho oddílu Milan Tokarčík, který působí ve funkci asistenta trenéra od měsíce března 2023, bez jakékoli předchozí trenérské praxe, informuje uživatele v aplikaci whatsapp o situaci v našem klubu. Zmiňuje šikanu ze strany trenérů, dále dojíždění na tréninky mimo Jičín a finanční motivaci za umístění dětí na soutěžích. 

S jeho výroky kategoricky nesouhlasíme. 

Omlouváme se rodičům, že vyjádření tohoto "judistického experta" museli děti číst.

                                                                                                                      Výbor SKP JUDO Jičín, z.s. 

 

Níže vám poskytujeme příspěvky našich svěřenců, které pan Tokarčík okamžitě z aplikace whatsapp vymazal.

František Egrt

Já František Egrt trénuji pod Milanem Letošníkem a Luďkem Vaníčkem už 8 let. Nepamatuji si, že by mě někdo šikanoval. Jak bylo zmíněno že na nás řvou, tak to že se zvýší hlas když se na tréninku kecá je podle mého názoru normální. 

Tak když jsou pan Letošník a pan Vaníček tak špatní trenéři tak proč jsem já, Honza a Darina v reprezentaci. Proč máme medaile z MČR. Jo a pokud vím tak na trénincích jste pane Tokarcik nebyl a mluvit tu o šikaně je dost ubohé.


 

Ema Plíšková“ 

Spis asi nikdo nechápe, proč otáčíte všechny proti Milanovi a Luďkovi.”


 

Veronika Lipárová

Myslim si ze kdyby to byly tak spatni treneri jak rikate tak by tam nechodilo tolik deti a uprimne nechapu proc se snazite pospinit dobre trenery tak moc ze tvrdite neco co neni pravda.

 

Také se již řada rodičů telefonicky ozvala a plně podpořila Milana Letošníka a Luďka Vaníčka. Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že se tato vyhrocená situace v brzké době uklidní.


--
Milan Letošník
předseda SKP Judo Jičín, z.s.
+420 773 472 008